haly montovane - Konstrukce haly

Dokumentace k novým a starším halám

Přečíst celý článek: Dokumentace "A" Jeseník

Dokumentace "A" Jeseník

Projektové podklady k halám KZT "A" Jeseník o šířce 12 a 15m. ( Jedná se o předchůdce Hard Jeseník. Má šikmé sloupy a vazník s trubkovým táhlem s čepy). K námi dodané konstrukci přikládáme zdarma. Dokumentaci zasíláme v případě zájmu elektronicky. Cca 60 výkresů s  montážními detaily konstrukčních prvků, vazníků a  sloupů 4,5m a 6,8m. Požární odolnost této konstrukce je 10 min.Cena 3.500,-Kč bez DPH.

Přečíst celý článek >>

Zvětšit

Dokumentace Hard Jeseník

Projektové a výrobní podklady k halám Hard Jeseník o šířce 12 ,15 ,18 a 24m. K námi dodané konstrukci přikládáme zdarma. Dokumentaci zasíláme v případě zájmu také elektronicky. Cena 6.000,-Kč bez DPH.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit


Zvětšit

Montážní podklady haly KORD Jeseník

Kompletní montážní podklady k halám KORD Jeseník. K námi dodané konstrukci přikládáme zdarma. Dokumentaci zasíláme v případě zájmu také elektronicky. Cena 6.000,-Kč bez DPH.

Zvětšit


Zvětšit

Dokumentace seník Lučany

Kompletní dokumentace k seníkům LUČANY. K námi dodané konstrukci přikládáme zdarma. Dokumentaci zasíláme v případě zájmu také elektronicky. Cena 6.000,-Kč bez DPH.

Zvětšit


Zvětšit

Dokumentace Mostárny Hustopeče

Kompletní výrobní dokumentace, včetně projektových podkladů k halám Mostárny Hustopeče. ( HPI-15, HPI-18, HPI-24). K námi dodané konstrukci přikládáme zdarma. Dokumentaci zasíláme v případě zájmu  elektronicky. Cena 6.000,-Kč bez DPH. 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitNáhled souborů k dodání výkresů a podkladů.


Přečíst celý článek: Výrobní výkresy haly 7,7m x 15,7m

Výrobní výkresy haly 7,7m x 15,7m

Nabízíme kompletní dokumentaci k výrobě nové rámové konstrukce ocelové haly. Osová šířka 7,7m, délka 15,75m (moduly jsou po 5,25m). Délka se může přizpůsobit násobky (5,25m). Výška sloupů 4,5m. Jsou opatřeny výložníky pro možnost instalace jeřábové dráhy. Součástí nabízené dokumentace je i statický výpočet na místo již realizované stavby ve 2 sněhovém pásmu, jako hobby dílna a samozřejmě i výpis materiálu (celková hmotnost 3670 kg). Vhodné pro samovýrobce. Cena nabízených podkladů je 11.000,-Kč bez DPH. 

Přečíst celý článek >>

Přečíst celý článek: Výrobní výkresy haly 12m x 24m

Výrobní výkresy haly 12m x 24m

Nabízíme dokumentaci k výrobě nové rámové konstrukce ocelové haly. Osová šířka 12m, délka 24m (moduly jsou po 6m). Délka se může přizpůsobit násobky (6m). Výška sloupů 4,7m. Součástí nabízené dokumentace je i statický výpočet na místo již realizované stavby ve 2 sněhovém pásmu, jako opravna nákladních vozidel a další zemní techniky. Dále  výpis materiálu (celková hmotnost 5600 kg). Vhodné pro samovýrobce. Cena nabízených podkladů je 11.000,-Kč bez DPH. 

Přečíst celý článek >>