haly montovane - Konstrukce haly

Nové konstrukce

Přečíst celý článek: Zábradlí

Zábradlí

Dodávka pozinkovaného zábradlí s nerezovým madlem. Cena včetně montáže 19.500,-Kč bez DPH.

Přečíst celý článek >>

Přečíst celý článek: Konstrukce 5x10/3m

Konstrukce 5x10/3m

Vyrábíme lehce montovatelné konstrukce z jeklu. Šířka 5m, délka 10m a okap. výška 3m. Vjezdová vrata šířka 3m a výška 2,5m. Dodávka včetně spoj. materiálu do 2 týdnů, pokud není skladem. Opláštění lze řešit trapézovým plechem. Nový můžeme zajistit, včetně montáže. Rozměrem se lze přizpůsobit Vašim požadavkům. Cena 78.000,-Kč je bez DPH.

Přečíst celý článek >>

Přečíst celý článek: Modulový systém

Modulový systém

Nabízíme variabilní modulový systém lehkých montovaných hal.
 Jedná se o moduly tvaru trojúhelníku vzájemně šroubovatelné s max. hmotností jednoho kusu 15 kg . Díky svému jedinečnému provedení konstrukce vyniká vysokou pevností. Díly dodáváme v barvách RAL.  U dodávky do 25m2 není potřeba stavební povolení, což odpovídá dvěma modulům o celkovém rozměru 5x5m.

Moduly lze dále neomezeně doplňovat do délky po 2,5 m spojením vyztuženými pažníky a bočními paždíky. Jako opláštění lze použít plachtu, trapézový plech, polykarbonát kvůli světlu a pod. Konstrukce je lehce smontovatelná a naopak bez použítí jeřábu, převoz lze zvládnou na vozíku za autem.  Je vhodná jako garáž, dílna, sklad atd.

 

 

Přečíst celý článek >>

Přečíst celý článek: Ocelová garáž 3,5x6m/2,5m

Ocelová garáž 3,5x6m/2,5m

Dodáváme samonosné celokovové garáže různých velikostí. Velikostí jsme schopni se přispůsobit Vašim požadavkům. Naceníme do 24h, dle podkladů, které zašlete. Cena garáže na obrázku: šířka 3m, délka 6m a výšce 2,5m s křídlovýmy vraty je 83.000,-Kč bez daně, včetně dopravy po celé ČR. Garáž lze vcelku naložit a přestěhovat. Termín dodání 2-3 týdny, dle objemu zakázek.

Přečíst celý článek >>

Přečíst celý článek:

Dodáváme celokovové garáže různých velikostí. Velikostí jsme schopni se přispůsobit Vašim požadavkům. Naceníme do 24h, dle podkladů, které zašlete. Cena garáže na obrázku: šířka 3m, délka 6m a výšce 3m s křídlovýmy vraty je 98.000,-Kč bez daně, včetně dopravy po celé ČR. Garáž dovezeme vcelku, takže odpadá montáž. Pokud máte zájem o přístřešek na obrázku naceníme ho zvlášť.Termín dodání 2-3 týdny, dle objemu zakázek.

Přečíst celý článek >>

Přečíst celý článek:

Dodáváme celokovové přístřešky různých velikostí. Velikostí jsme schopni se přispůsobit Vašim požadavkům. Naceníme do 24h, dle podkladů, které zašlete. Cena přístřešku na obrázku: šířka 3,5m, délka 5m a výšce 2,3 - 2,6m je 39.000,-Kč bez daně, včetně dopravy a montáže. Termín dodání 2-3 týdny, dle objemu zakázek.

Přečíst celý článek >>

Přečíst celý článek: Čekárna

Čekárna

Nabídka výroby celozinkových čekáren moderního vzhledu. Cena 3modulové, šířka 180cm, délka 390cm a výška 240cm je 67.000,-Kč bez DPH.

Přečíst celý článek >>

Přečíst celý článek: Okrasné mříže

Okrasné mříže

Vyrábíme okrasné mříže s použitím do francouzkých oken, jako zábradlí, nebo oplocení. Mříže dodáváme pozinkované s černou patinou. Cena 7.600,-Kč /1m2 bez DPH.

Přečíst celý článek >>

Starší články: <<  1 2 3