haly montovane - Konstrukce haly

Dokumentace ke starším halám

Přečíst celý článek: Dokumentace "A" Jeseník

Dokumentace "A" Jeseník

Projektové podklady k halám KZT "A" Jeseník o šířce 12 a 15m. ( Jedná se o předchůdce Hard Jeseník. Má šikmé sloupy a vazník s trubkovým táhlem s čepy). K námi dodané konstrukci přikládáme zdarma. Dokumentaci zasíláme v případě zájmu elektronicky. Cca 60 výkresů s  montážními detaily konstrukčních prvků, vazníků a  sloupů 4,5m a 6,8m. Požární odolnost této konstrukce je 10 min.Cena 3.500,-Kč bez DPH.

Přečíst celý článek >>

Zvětšit

Dokumentace Hard Jeseník

Kompletní projektové podklady k halám Hard Jeseník o šířce 12 a 15m. K námi dodané konstrukci přikládáme zdarma. Dokumentaci zasíláme v případě zájmu také elektronicky. Cena 6.000,-Kč bez DPH.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit


Zvětšit

Montážní podklady haly KORD Jeseník

Kompletní montážní podklady k halám KORD Jeseník. K námi dodané konstrukci přikládáme zdarma. Dokumentaci zasíláme v případě zájmu také elektronicky. Cena 6.000,-Kč bez DPH.

Zvětšit


Zvětšit

Dokumentace seník Lučany

Kompletní dokumentace k seníkům LUČANY. K námi dodané konstrukci přikládáme zdarma. Dokumentaci zasíláme v případě zájmu také elektronicky. Cena 6.000,-Kč bez DPH.

Zvětšit


Zvětšit

Dokumentace Mostárny Hustopeče

Kompletní výrobní dokumentace, včetně projektových podkladů k halám Mostárny Hustopeče. ( HPI-15, HPI-18, HPI-24). K námi dodané konstrukci přikládáme zdarma. Dokumentaci zasíláme v případě zájmu  elektronicky. Cena 6.000,-Kč bez DPH. 

ZvětšitZvětšit